14:25:01 - دوشنبه 19 ژوئن 2017
آمریکا سپاه را برای زورآزمایی برنگزیند؛ عواقب پشیمان‌کننده در پی خواهد داشت
فرمانده پیشین کل سپاه گفت: آمریکا باید بپذیرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان سپر دفاع از حریم عزت و شرافت ملت ایران، تحریم ناپذیر است، لذا بهتر است سپاه را برای زور آزمایی برنگزیند چرا که عواقبی پشیمان کننده در پی خواهد داشت.

به گزارش ارس رسا ؛ سرلشکر پاسدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده پیشین کل سپاه در پی حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقر داعش در دیرالزور سوریه، پیامی خطاب به سردار سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران صادر کرد.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمندم، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
غرش موشک‌های دلیر مردان سپاه اسلام، موجی از سرور و شادمانی در قلوب ملت قهرمان ایران و کابوسی سهمگین از رعب و وحشت در دل تروریست‌ها و حامیان آنان پدید آورد.
اینجانب به وجود سردارانی افتخار آفرین چون شما و سردار حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه که با شلیک مقتدرانه‌ی موشک‌های نقطه زن، جهنمی از آتش را بر تجمع داعشیان فرو ریخت و سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، که تروریست‌ها را در سیستان و بلوچستان، غافلگیرانه سرکوب کرد، افتخار می‌کنم.
آمریکا باید بپذیرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان سپر دفاع از حریم عزت و شرافت ملت ایران، تحریم ناپذیر است، لذا بهتر است سپاه را برای زور آزمایی برنگزیند چرا که عواقبی پشیمان کننده در پی خواهد داشت.
برادرتان
سرلشکر پاسدار محسن رضایی
منبع: خبرگزاری میزان

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 551
  • بازدید دیروز: 2159
  • کل بازدیدها: 5182944
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي