۱۲:۱۸:۰۶ - دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
افتتاح ۱۱۸ پروژه و طرح اقتصادی برای شهرستان پارس آباد در فجر ۴۲
امسال ۱۰۹ پروژه و ۹ طرح سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۲۴۴میلیارد تومان در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ؛ دیدار فرماندار شهرستان پارس آباد و روسای ادارات شهرستان با امام جمعه پارس آباد به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

در این نشست فرماندار شهرستان پارس آباد با تبریک دهه فجر گفت اطلاع رسانی خدمات نظام وظیفه همگانی و انتظار مردم از ماست و افزود :

امروز وحدت و همدلی رمز موفقیت ملت ایران در مقابل تهدیدات و تحریم های دشمنان است.

بیش از ۲۰۰۰ میلیارد در حوزه کشاورزی شمال استان و پارس آباد هزینه شده.

در حوزه راه در تمامی سه جبهه پروژه به شدت فعال است و بیش از ۶۰۰ میلیارد برای این پروژه ها در حال هزینه شدن است

پایانه لجستیکی ریلی و شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان مصوب شده و درحال پیگیری برای احداث و راه اندازی است

گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری در حال ایجاد و ۹ذب سرمایه ءذار ایت و جهش بزرگی در تولیدات صادرات محور گلخانه ای خواهیم داشت

تصفیه خانه فاضلاب از مطالبات به حق مردم تامین اعتبار شده و انتظار داریم تا سال آتی تکمیل گردد.

در حوزه سلامت، خبر های خوشی داریم، ۲میلیارد و ۴۰۰ میلیون به حساب هیات امنا ارزی واریز شد و اولین ام آر آی به پارس آباد اختصاص خواهد یافت و سی تی اس کن نصب شد و ۲ مرکز بهداشتی و ارتقا هتلنینگ بیمارستان ارس امسال در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

در توسعه زیر ساخت های مخابراتی و فناوری اطلاعات که زمینه سرعت گرفتن دولت الکترونیک و شفافیت را فراهم میسازد در دهه فجر ۹ طرح مهم افتتاح خواهد شد.

در حوزه گاز رسانی تمامی شهرها و اکثریت روستاها و قشلاقات و گاز رسانی شده و اندک روستا و قشلاقات نیز در حال اجرای گاز رسانی است.

همچنان تقویت برق و نیرو رسانی ادامه دارد و زیر ساخت تمامی سرمایه گذاری ها توسعه می یابد و امسال نیز ۱۲ طرح افتتاح می شود.

عمران شهری و روستایی و شهرداری ها و مقاوم سازی مسکن روستایی و ساخت مسکن برای محرومان و ۴۷۰ مسکن ملی در شهرستان عملیاتی شده مردم در همه صحنه ها تمام قد ظاهر شده و مدافع نظام و ولایت خود بوده اند و ما نیز وظیفه داریم خدماتی شایسته این مردم را ارائه کنیم و بر این خدمت گذاری خود افتخار داریم.

مسیر رشد شهرستان بر اساس اولویت های مردم همچنان ترسیم شده و برنامه ریزی برای استفاده از تمامی ظرفیتهای انجام و در حال اقدام است امسال ۱۰۹ پروژه و ۹ طرح سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۲۴۴میلیارد تومان در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 464
  • بازدید دیروز: 446
  • کل بازدیدها: 3347649
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي