۱۶:۴۸:۲۱ - چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
امام جمعه پارس آباد: خبرنگاران با انتقاد منصفانه مسوولان را در خدمت رسانی به مردم یاری کنند
امام جمعه پارس آباد مغان گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه با انتقاد سازنده و منصفانه و به دور از حب و بغض، مدیران دستگاه های دولتی را در خدمت رسانی به مردم و انجام وظیفه یاری و پشتیبانی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام سید سعید رشادی در دیدار اصحاب رسانه این شهرستان با تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران به عنوان چشم بیدار و گوش شنوای جامعه با تلاش و همت شبانه روزی بهترین و گرانبهاترین خدمات را به کشور و نظام ارائه می دهند.
وی با اشاره به مسوولیت و رسالت سنگین و خطیر فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی اظهار کرد: اصحاب خبر و مطبوعات می توانند نقش بسزایی در اصلاح فضا و جو جامعه ایفا کنند.
وی صداقت و امانت داری و رعایت اخلاق حرفه ای را از خصوصیات و ویژگی های بارز یک خبرنگار دانست و ادامه داد: خبرنگاران باید از التهاب آفرینی و شایعه پراکنی اجتناب کنند و در انعکاس خبر و اطلاع رسانی همواره خیر و صلاح جامعه را در نظر بگیرند.
او با اعلام اینکه پارس آباد در یک نقطه مرزی و حساسی قرار دارد، از اصحاب رسانه این شهرستان خواست در خبررسانی و پوشش اخبار منطقه با دقت عمل کنند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به مشکلات و نیازهای فعالان عرصه خبر و مطبوعات منطقه گفت: این قشر زحمکتش با کمترین امکانات درآمد بزرگترین خدمات و کارها را در راستای منافع جامعه انجام می دهند.
حجت الاسلام رشادی با اشاره به نقش مطبوعات و رسانه ها و فعالان این حوزه در پیشرفت و پویایی جامعه، خواستار رسیدگی به مشکلات و خواسته های خبرنگاران منطقه شد.

ويژه نامه
تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 1151
  • بازدید دیروز: 2600
  • کل بازدیدها: 1633748
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي