۱۶:۴۲:۰۰ - یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷
با حضور ربیعی سیلوی ۱۲۰ هزار تنی بران در پارس آباد کلنگ زنی شد
عملیات احداث سیلوی ۱۲۰ هزار تنی بران پارس آباد با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار اردبیل و جمعی از مدیران کشوری و استانی آغاز شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ؛  این سیلو با ظرفیت ۱۲۰ هزار تن و اشتغالزایی ۸۵ نفر کلنگ زنی شد تا در کنار انبار غله مجموعه سورتینگ آن نیز برای تامین بذر اصلاح شده کشاورزان و زارعین منطقه عملیاتی شده تا کشاورزان از لحاظ تامین نهاده های خود مشکلی نداشته باشند.

گفتنی است : این سیلو که با ۳۲ میلیارد تومان منابع اعتباری اجرایی می شود در یک موقعیت ممتاز به دلیل اجرای طرح پایابد سد خدافرین و دشت فتحعلی قابلیت آن را دارد تا با افزایش یک میلیون تنی محصولات زمینه کار و فعالیت در این مجموعه زنجیره ای انبار و سورتینگ فراهم آید.

همچنین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرکت تعاونی خوشه طلای ناب سبلان که مراحل احداث آن شروع شده مورد بازدید قرار گرفت که این شرکت در قالب دو کارخانه و یک سیلو در حال احداث است.

کل سرمایه گذاری انجام شده برای این مجتمع ۴۰ میلیارد تومان است که در کنار احداث یک سیلوی ۱۰۰ هزار تنی کارخانه تولید ماکارونی برای بیماران دیابتی و همچنین مجموعه صنایع غذایی به انجام خواهد رسید.

در قالب این مجموعه صنعتی و سیلو در مجموع بیش از ۱۵۰ نفر مشغول فعالیت خواهند شد.

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 2032
  • بازدید دیروز: 1954
  • کل بازدیدها: 1906820
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي