۱۷:۴۶:۴۶ - پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵
تصادف خونین در مشگین‌شهر/‌۳ نفر کشته شدند
بر اثر یک تصادف شدید رانندگی در شهرستان مشگین شهر ۳ نفر کشته شدند.

به گزارش ارس رسا، بر اثر یک تصادف شدید رانندگی در شهرستان مشگین‌شهر که در مسیر سه‌راهی لاهرود به سمت مشگین‌شهر به وقوع پیوست ۳ نفر کشته شدند که در حال حاضر علت وقوع این تصادف توسط پلیس راه در دست بررسی است.

رئیس پلیس راه استان اردبیل در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: متاسفانه برخورد شدید رخ به رخ یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه سواری سمند منجر به کشته شدن دو نفر در وانت پیکان و یک نفر در داخل خودروس سمند شد که علت وقوع آن در محل حادثه در حال بررسی است که متعاقبا اعلام می‌شود.

سیدحجت فتاحی بیان کرد: نکته‌ای که در این حادثه قابل تامل است اینکه این مسیر به صورت چهاربانده اجرا شده و عملیات آن نیز به اتمام رسیده اما افتتاح نشده که همین امر یکی از علل تصادف به شمار می‌رود چرا که اگر باند رفت و برگشت جدا بود این حادثه به وقوع نمی‌پیوست.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر نیز با حضور در محل حادثه نسبت به پیگیری موضوع و بازگشایی لاین دوم بزرگراه شهید بنی‌هاشم حد فاصل سه راهی مغان و فخرآباد قول مساعد داد.

میرعلی رحیمی‌زاد گفت: این موضوع سبب شد که حتما در زمینه راه‌اندازی لاین دوم این مسیر اقدامات تسریع شود به طوری که بهره‌برداری از لاین دوم که کارهای اجرایی آن به اتمام رسیده و علامتگذاری و خط‌کشی آن مانده در چند روز آینده به جد پیگیری می‌شود تا شاهد استفاده از لاین دوم باشیم و اتفاقات این چنین حوادثی رخ ندهد.

سوال تامل‌برانگیز این است که چرا پس از واقعه و کشته شدن ۳ نفر باید این هوشیاری در مسئولان ایجاد شده و نسبت به راه‌اندازی مسیری که آماده بهره‌برداری بوده و چه بسا اگر راه‌اندازی می‌شد این حادثه رخ نداده و منجر به کشته شدن ۳ نفر از هموطنان نمی‌شد، تامل و اقدام کنند.

تسنیم

ويژه نامه
تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 1509
  • بازدید دیروز: 4058
  • کل بازدیدها: 1801474
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي