۸:۱۲:۴۴ - شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
تکرار تراژدی دردناک آتنا در آبادان: قتل فجیع دختر بچه ۱۰ ساله
ارس رسا : گویی پرونده کودک آزاری و تجاوز به کودکان و حتی قتل دلخراش آنها پایانی ندارد. این بار کودکی دیگر در آبادان و شبیه آنچه که سال گذشته برای آتنا دختر مظلوم آذربایجانی در پارس آباد مغان روی داد قربانی شد.

گویی پرونده کودک آزاری و تجاوز به کودکان و حتی قتل دلخراش آنها پایانی ندارد. این بار کودکی دیگر در آبادان و شبیه آنچه که سال گذشته برای آتنا دختر مظلوم آذربایجانی در پارس آباد مغان روی داد قربانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا به نقل از رکنا، جسد دختر بچه حدودا ۱۰ ساله و با هویت نامشخص در مسیرفرودگاه آبادان توسط نیروهای شهرداری پیدا شد.

درپی تماس بامرکز پلیس ۱۱۰ آبادان مبنی بر پیدا شدن جسد سوخته دختر بچه ای در مسیرجاده فرودگاه آبادان، بلافاصله ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان به محل اعزام شدند.

با حضور کارآگاهان پلیس جنایی در محل کشف جسد و در بررسی های نخست ماموران متوجه شدند جسد متعلق به دختر بچه ای حدودا ۱۰ یا ۱۲ ساله است و قاتل پس از به قتل رساندن این دختر بچه جسدش را سوزانده و درجاده فلکه فرودگاه آبادان در شهرستان خرمشهر رها کرده است.

به دلیل اینکه جسد در شهرستان خرمشهر پیدا شده است پرونده در اختیار دایره جنایی شهرستان خرمشهر قرار گرفت و کارآگاهان تحقیقات خود را برای فاش شدن ابعاد این جنایت آغاز کردند.

یک مسئول امنیتی در شهرستان خرمشهر که نخواست نامش رسانه ای شود در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی رکنا گفت:  شامگاه سه شنبه پانزدهم خرداد ماه از پیدا شدن جسد سوخته  یک دختر بچه توسط نیروهای شهرداری در جاده فلکه فرودگاه آبادان مطلع شدیم. – این جاده بصورت مشترک یک طرف خیابانش حوزه استحفاظی شهرستان خرمشهر است و دیگری حوزه استحفاظی شهرستان آبادان است –

بلافاصله ماموران پلیس جنایی تحقیقات خود را آغاز کردند و باتوجه به اینکه جسد هویتش مشخص نیست و همینطور به دلیل اینکه در روزهای گذشته در شهرستان های خرمشهر ،آبادان و دیگر شهرستان ها اطراف هیچگونه اعلام گم شدن دختری با مشخصات جسد پیدا شده نداشته ایم، جسد سوخته شده این دختر به پزشکی قانونی انتقال یافت و کارآگاهان در تلاش هستند تا عامل این جنایت را دستگیر کنند.

این مقام امنیتی افزود: ممکن قاتل در مکانی دیگر جنایت خود را انجام داده است و پس از سوزاندن این دختر بچه جسد وی را به این مکان انتقال داده است. اما تا زمانی که پزشکی قانونی نتیجه بررسی های خود را در اختیار کارآگاهان نگذاشته است، نمی توانیم قاطعانه این اظهارت را تأییدکنیم.

وی در آخر گفت: احتمال می رود این طفل معصوم  مثل آتنا دختر بچه پارس آبادی قربانی نیت شوم کفتار صفتی شده است و قاتل برای پوشاندن عمل کثیف خود اقدام به سوزاندن جسد کرده است.

ماموران شهرستان خرمشهر و آبادن درحال جستجوی خانواده دختر بچه به قتل رسیده هستند.

معاونت اجتماعی پلیس آبادان در خصوص فیلم منتشر شده ای در فضای مجازی که جسد دختر بچه ای در حال سوختن را به تصویر کشده است، اعلام کرد: این فیلم هیچ ربطی به جسد کشف شده ندارد و این فیلم قدیمی است.

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 692
  • بازدید دیروز: 190
  • کل بازدیدها: 2200332
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي