درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

با استعانت از پروردگار متعال پایگاه خبری تحلیلی”ارس رسا” با بهره ‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با هدف اطلاع رسانی صریح، سریع و همه جانبه  اخبار مهم کشور ، استان اردبیل و در راس آن شهرستان پارساباد  درتاریخ ۴ اسفند  سال ۱۳۹۵ راه‌‌اندازی شد.

این پایگاه خبری با نام “ارس رسا ” از سوی معاونت محترم مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورخه ۴/۱۱/۹۵  به شماره مجوز ۷۸۹۸۲ در زمینه اجتماعی – سیاسی به زبان فارسی پروانه انتشار دریافت کرد .

مشی رسانه‌‌ای این پایگاه ، تنقیدی، تحلیلی – خبری است و اعضای تحریریه تلاش می کنند تا  با رعایت انصاف تابلویی شفاف  از خواسته های مردم را در برابر مسئولان به تصویر بکشند و فارغ از جناح بندی ها با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و ابعاد مبهم  وقایع ،رویدادها و حوادث را تبیین کنند.

 

این مجموعه  نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها و عملکرد مسئولان را حق مردم شریف ایران دانسته و حق پرسشگری ایرانیان را به عنوان ولی نعمتان این کشور و وظیفه پاسخگویی مسئولان را به عنوان خدمتگزاران با جدیت دنبال می‌کند و تا پاسخگویی مسئولان  به پرسش های حق مدارانه مردم  از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .تمام سعی ما بر این است که  در امر اطلاع‌رسانی مستقل وشفاف عمل نماییم و از هیچ گروه ، دستگاه و شخصیتی تاثیر نپذیریم ،در این مسیر  پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ، آرمان‌های انقلاب اسلامی ، امام راحل ، شهیدان و ولایت فقیه می‌دانیم.

 

مخاطبین ما همه مردم عزیز ایران اسلامی هستند  و ما “ارس رسا” را هدیه ای رسانه ای از سوی مردم پارساباد  به تمامی ایرانیان می دانیم .

 

ارس رسا” در جریانات فکری، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور و شهرستان موضعی مستقل داشته و وابسته به هیچ یک از جریان های سیاسی نیست و اساساً هیچ یک از جریان های سیاسی را مطلق نمی داند و معتقد به استفاده از ظرفیت های مثبت نهفته در اشخاص و گروه های مختلف است.

 

انتشار اخبار، مقالات و تحلیل ها در سایت صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و موضع پایگاه خبری ارس رسا نمی باشد.

 

 

 

مخاطبان ارجمند می توانند انتقادات ، پیشنهادات ، اخبار و مقالات خود را در قسمت “ارتباط با ما” و به ایمیل  arasrasa1395@gmail.com ارسال نمایند.

 

شماره تماس برای درج آگهی         ۰۹۱۴۱۵۶۱۰۹۸

شماره تماس برای ارسال اخبار فوری    ۰۹۱۴۱۵۶۱۰۹۸

مدیر مسئول و صاحب امتیاز:    خانم سوزنده آقایی مقدم

قائم مقام مدیر مسئول و سردبیر: رضا امیرپور

پست الکترونیکی ۱۰۹۸reza@gmail.com پل ارتباطی مستقیم با مدیر پایگاه خبری می باشد.

 

شماره تماس ۰۹۱۴۱۵۶۱۰۹۸ بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی در اسرع وقت به کاربران و شهروندان عزیز می باشد.

 

 

انتهای پیام/

 

ويژه نامه
تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 1352
  • بازدید دیروز: 4058
  • کل بازدیدها: 1801317
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي