۱۳:۲۰:۴۷ - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
محمدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد:
دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
محمدزاده تاکید کرد: دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود با همکاری کنندگان قاچاق آرد به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

محمدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری گفت: ساماندهی نانوایی ها وظیفه اتحادیه آرد و نان است،که ۲۵ مورد بازرسی در طول ۱۵ روز گذشته از نانوایی ها انجام شده است.

محمدزاده با بیان اینکه حمل و نگهداری آرد خارج از شبکه قاچاق محسوب می‌شود، افزود: بر اساس تبصره ماده ۱۸ قانون تعزیرات حمل و نگهداری آرد به غیر از نانوایی ها و توسط افراد مجاز به حمل آرد،در سایر موارد جرم بوده و پیگرد قانونی دارد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری پارس آباد گفت: مسئولیت مستقیم بازرسی از نانوایی ها را اتحادیه نانوایان برعهده دارد‌.

وی خاطر نشان کرد: نگهداری و انبار آرد قاچاق و کشف شده باید در محل از پیش تعیین شده توسط متولیان نگهداری شود تا دسترسی به آن توسط افراد غیرمسئول فراهم نشود.

محمدزاده از تحویل آرد به افراد خارج از شبکه توزیع هشدار داد و گفت: هیچ نانوایی حق دریافت آرد از کارخانه را ندارد و مسئول توزیع آرد صرفاً آنرا باید به مسئول توزیع تحویل نماید.

وی تاکید کرد: دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود با همکاری کنندگان قاچاق آرد به شدت برخورد خواهد شد.

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 10
  • بازدید دیروز: 2249
  • کل بازدیدها: 2931629
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي