۸:۳۵:۴۵ - شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
رئیس شورای شهر خبر داد
پخش ۱۵ هزارتن آسفالت در معابر شهر پارس آباد
بیش از ۱۵ هزارتن آسفالت در دو ماهه اول تابستان امسال ب در معابر و خیابانهای اصلی سطح شهر پارس آباد پخش شده است.

به گزارش ارس رسا، رئیس شورای شهر پارس آباد در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای آسفالت در معابر و خیابانهای شهر اظهار داشت: در دو ماهه اول تابستان امسال بیش از ۱۵ هزار تن آسفالت در  معابر و خیابانهای سطح شهر پارس آباد پخش شده است.
صیاد معصومی گفت: پخش بیش از ۱۵ هزار تن آسفالت در ۲ ماه گذشته در سطح شهر نشان از عزم جدی و توجه اعضای شورای شهر و  مجموعه شهرداری برای رفع مشکلات شهروندان دارد.

sayad-masomni
وی افزود: عملیات آسفالت ریزی از ابتدای چهارراه امام (ره) تا میدان شهدا و خیابان کشاورز در حال اجراست و در صورت مساعد بودن وضعیت جوی شهر تا دهه اول مهرماه به اتمام خواهد رسید.
او با اشاره به وضعیت آسفالت معابر در برخی محلات گفت: بهسازی آسفالت معابر یکی از مشکلات اساسی شهر و شهروندان بوده که اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری بطور جدی در حال پیگیری این موضوع هستند.
رئیس شورای شهر ادامه داد: رفع مشکلات شهری بصورت اولویت دار در دستور کار اعضای شورا و مجموعه شهرداری قرار دارد که در راستای تحقق این مسائل باید سایر ادارات و نهادها نیز با این مجموعه تعامل داشته باشند.
وی در پایان به همدلی و همکاری در حوزه مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: تعامل بین اعضای شورای شهر و شهرداری باعث شده است تا این مجموعه با یاری یکدیگر گام مثبتی در زیباسازی و رفع مشکلات شهری بردارند.

ويژه نامه
تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 2127
  • بازدید دیروز: 2815
  • کل بازدیدها: 1717928
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي