۱۶:۵۴:۴۹ - جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵
آذربایجان‌ شرقی آذربایجان غربی اردبیل اصفهان البرز ایلام بوشهر تهران چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان سیستان و بلوچستان فارس قزوین قم کاشان کردستان کرمان کرمانشاه کهگیلویه و بویراحمد گلستان گیلان لرستان مازندران مرکزی هرمزگان همدان یزد گردشگری ایران رئیس سازمان برنامه و بودجه اردبیل:
۱۷۰ هزار خانوار اردبیلی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کردند
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: تاکنون ۱۷۰ هزار خانوار اردبیلی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کرده‌اند و این طرح ملی همچنان با جدیت ادامه دارد.

به گزارش ارس رسا٬ داود شایقی امشب در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: سرشماری حضوری نفوس و مسکن که از ۲۸ مهر ماه همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز شده همچنان ادامه دارد و تاکنون ۱۷۰ هزار خانوار اردبیلی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ۱۴ روز از سرشماری حضوری نفوس و مسکن گذشته٬ افزود: همکاری و مشارکت مردم اردبیل با ماموران سرشماری رضایت‌بخش بوده و انتظار می‌رود تا پایان مهلت مقرر شده این سرشماری در مناطق مختلف اردبیل به اتمام برسد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: بیش از ۴۰ درصد خانوارهای اردبیلی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که این رقم نشان دهنده آمار خوبی بوده و انتظار می‌رود تا ۲۸ آبان ماه سرشماری نفوس و مسکن به طور کامل در استان اردبیل اجرا شود.

شایقی تصریح کرد: ماموران سرشماری نفوس و مسکن با حضور به موقع در درب منازل خانوارها با حضور کاهش دما و سردی هوا گام بزرگی در توسعه و پیشرفت برنامه‌ریزی منطقه داشته‌اند و البته در این زمینه تمامی مردم نیز همکاری همه‌جانبه با ماموران سرشماری داشتند که در نتیجه این همکاری در اجرای روند سرشماری نفوس و مسکن نقش مهی داشته است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۹ هزار و ۸۰۰ خانواده غایب در سرشماری حضوری نفوس و مسکن در اردبیل وجود دارد که نیاز است این خانواده‌های غایب با شماره‌ای که در درب منازل نوشته می‌شود تماس گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن  به ارائه اطلاعات بپردازند تا بتوانیم طرح سرشماری نفوس و مسکن در اردبیل را با موفقیت اجرا کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: سرشماری نفوس و مسکن استان اردبیل با بارش برف اخیر برای ماموران سرشماری بسیار سخت و دشوار بود٬ ولی با این حال این ماموران دست از خدمت بی‌منت خود برنداشتند و با عشق و انگیزه مضاعف به جمع‌آوری اطلاعات پرداختند.

شایقی افزود: سرشماری عمومی نفوس و مسکن از اهمیت بسیار بالایی در مناطق مختلف کشور برخوردار است و به همین دلیل انتظار می‌رود عموم مردم در این اقدام جمعی مشارکت همه‌جانبه‌ای داشته باشند تا بتوانیم مسیر توسعه و پیشرفت کشور را به وجود آوریم.

تسنیم

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 2067
  • بازدید دیروز: 1954
  • کل بازدیدها: 1906855
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي