۱۵:۵۵:۰۶ - یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
۶۹طرح عمرانی در پارس آباد مغان افتتاح شد
در ششمین روز از هفته دولت، در آیینی با حضور استاندار اردبیل ۶۹پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و صنعتی با یک هزار و ۱۱۳میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال سرمایه گذاری در شهرستان مرزی پارس آبادمغان به صورت همزمان به بهره برداری رسید.

به گزارش ارس رسا، شبکه پایاب سدخداآفرین در بخشی از ناحیه عمرانی دوم با ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، بهسازی شبکه فرعی آبیاری و زهکشی مغان در ناحیه عمرانی ۱و۲ با ۳۴۰میلیارد ریال اعتبار، نوسازی و بهسازی کشت و صنعت مغان با ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار، توسعه شبکه برق با هزینه کرد ۱۵ میلیارد ریال، گازرسانی به ۱۷روستا با ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار و اجرای طرح هادی روستایی در پنج روستا با ۱۶میلیارد و ۴۵۰میلیون ریال سرمایه گذاری و نیز ساختمان امورمالیاتی با ۱۳میلیارد ریال اعتبار از جمله طرح‌های مهمی است که امروز یکشنبه در پارس آباد مغان مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این آیین باشکوه که در سالن اجتماعات جهادکشاورزی پارس آباد برگزار گردید، با اهدای لوح سپاس و هدیه از سوی امام جمعه پارس آباد، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار پارس آباد از خدمات و تلاش های مجید خدابخش استاندار اردبیل قدردانی شد.

این خبر حاکیست، استاندار اردبیل در بدو ورود به پارس آباد با حضور در گلزار شهدای منطقه با نثار شاخه گل و فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

IMG_0008 IMG_0121 IMG_0122-1

 

منبع مغانه

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 505
  • بازدید دیروز: 1984
  • کل بازدیدها: 1250045
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي