۱۳:۳۶:۴۲ - چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
۱۶ هزار معتاد شناسنامه دار در استان شناسایی شده است
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل یادآور شد:بهترین منوی درمان برای ترک شیشه کمپ تی سی است که خوشبختانه در شهرستان پارس آباد این کمپ مجهز دایر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ؛ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه با حضور فرماندار پارس آباد ؛ دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد محخدر استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه، ساماندهی و جمع آوری معتادین در شهرستان پارس آباد را بسیار حیاتی و مهم دانست و گفت: بدلیل ظرفیت و امکانات محدوده در شهرستان، موافقت و حل و فصل ماده با ۱۶ می تواند معضل ساماندهی معتادین را برای همیشه ریشه کن کند.

علایی گفت: ۳۰ خرداد تا ۷ تیرماه هفته مواد مخدر است تمامی دستگاهها بدون استثنا باید در این امر خطیر مشارکت داشته و برای ریشه کن کردن این بیماری خانمانسوز با تمام توان وارد عمل شوند.

وی انتخاب دو نفر از فعالان اجتماعی فرهنگی بعنوان سفیران اجتماعی را در راستای تبلیغ و آگاهی از سوء مصرف مواد مخدر و پیشگیری و عدم ابتلا به این معضل اجتماعی در نشیت ها و مراسمات و انزار عمومی از جمله اهداف ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد.

بهشتی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: علیرغم تلاش شبانه روزی و جمعی همکاران در ستاد مبارزه با مواد مخدر ، برون رفت از این معضل تلاش جمعی و احتمام اقشار و دستگاههای مختلف را مطالبه می کند.

بهشتی تصریح کرد: ۱۶ هزار معتاد شناسنامه دار در در استان نگهداری می شود که سوای معتادان متجاهر و کارتن خواب است.

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل یادآور شد: تمامی اقدامات این ستاد در ۱۱ آیتم از سوی سیاست های مقام معظم رهبری رهبری ابلاغ شده است.

وی تاکید کرد: بهترین منوی درمان برای ترک شیشه کمپ تی سی است که خوشبختانه در شهرستان پارس آباد این کمپ مجهز دایر است.

 

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 438
  • بازدید دیروز: 2197
  • کل بازدیدها: 2828192
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي