۱۰:۱۱:۱۱ - یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵
۴۰۰ میلیارد ریال صرف تجهیز بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس آباد می شود
فرماندار پارس آباد از تکمیل طرح احداث ساختمان بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: برای تجهیز این بیمارستان بزرگ به اقلام و امکانات پزشکی و درمانی ۴۰۰ میلیارد ریال صرف خواهد شد.

به گزارش روز یکشنبه ارس رسا ، اکبر صمدی در بازدید از پروژه ملی بیمارستان در حال ساخت پارس آباد افزود: این بیمارستان که جز بیمارستان های بزرگ کشور است هم اکنون حدود ۸۵ درصد پیشرفت دارد و با تکمیل ، تجهیز و بهره برداری از آن بخش اعظمی از کاستی ها و نیازهای بهداشتی و درمانی منطقه و شهرستان های همجوار برطرف می شود.
وی چهار بانده کردن محور ارتباطی پارس آباد – اردبیل را از مطالبات و خواسته های اصلی و به حق مردم پارس آباد دانست و گفت: برای تکمیل طرح توسعه و چهار بانده کردن جاده پارس آباد – سربند به طول ۳۰ کیلومتر حدود ۲۵۰میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تخصیص این رقم از محل اعتبارات شهرستان میسر نیست.
وی با بیان اینکه با اعتبارات شهرستان نمی توان این طرح عظیم را به سرانجام رساند، خواستار تخصیص و تزریق اعتبار کافی و کلان از محل ردیف ملی برای این طرح شد.
فرماندار پارس آباد با اشاره به خدمات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این شهرستان اظهار کرد: با عنایت و نگاه ویژه دولت بزرگ ترین پروژه ها از نظر اعتبار و تعداد در این منطقه مرزی در دست اجراست که با تکمیل و راه اندازی آنها شاهد جهش عمرانی و اقتصادی خوبی در منطقه خواهیم بود.
پارس آباد به عنوان دومین شهرستان بزرگ و پرجمعیت استان اردبیل در کناره های رودخانه مرزی ارس (آراز) قرار دارد.
خبرنگار: اسدالله فولادی
ایرنا

ويژه نامه
تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 1584
  • بازدید دیروز: 1889
  • کل بازدیدها: 1509226
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي