۱۷:۲۱:۰۴ - دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
رئیس امور مالیاتی شهرستان پارس آباد؛
۱۱۵میلیارد ریال درآمد شهرداری از محل عوارض ارزش افزوده
در حاشیه آیین تودیع و معارفه روسای امور مالیاتی شهرستان پارس آباد،رئیس امور مالیاتی از پرداخت مبلغ ۷۵ میلیارد ریال در سال ۹۶ و بیش از ۴۰ میلیارد ریال نیز در ۷ ماهه سال ۹۷ از محل عوارض ارزش افزوده توسط امور مالیاتی به حساب شهرداری پارس آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ؛ پیش از ظهر دیروز طی مراسمی سیفعلی توحیدی به سمت ریاست جدید اداره امور مالیاتی شهرستان پارس آباد معارفه و از مدیریت ۱۱ ساله محبوب نوری در این سمت تجلیل بعمل آمد.

این مراسم با حضور مدیر کل امور مالیاتی استان اردبیل و هیئت همراه، فرماندار و روسای قدیم و جدید امور مالیاتی شهرستان پارس آباد در محل فرمانداری پارس آباد برگزار گردید.

توحیدی در پایان این مراسم در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ، به تسهیم و وصول عوارض از محل ارزش افزوده در سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: سهم شهرداری های شهرستان پارس آباد از محل عوارض ارزش افزوده در سال ۹۶ به ترتیب عبارتند از: اسلام آباد = ۲۶۲/۸۸۵/۸۹۲/۳ ریال ، اصلاندوز = ۳۵۲/۹۱۵/۷۳۰/۶ ریال  ، پارس آباد = ۲۳۳/۷۵۵/۲۱۹/۷۴ ریال ، تازه کند = ۰۹۱/۵۲۹/۵۵۶/۳ ریال ،روستاهای دارای دهیاری = ۰۲۷/۸۱۵/۶۶۸/۴۷ و واریز به فرمانداری جهت تخصیص در روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری = ۹۹۷/۸۸۷/۳۵۹/۹ ریال می باشد که سرجمع این مبالغ از محل عوارض ارزش افزوده ۹۶۲/۷۸۷/۴۲۸/۱۴۵ ریال می باشد.

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان پارس آباد سرجمع عوارض ارزش افزوده در ۷ ماهه سال ۹۷ را نیز ۲۴۶/۲۴۴/۴۵۶/۸۷ ریال عنوان کرد و افزود: از این مبلغ سهم شهرداری اسلام اباد = ۸۱۳/۳۵۹/۴۷۲/۲ ریال ، شهرداری اصلاندوز = ۶۰۴/۵۵۷/۰۵۰/۴ ریال ، شهرداری پارس آباد = ۳۷۰/۵۱۹/۳۵۵/۴۰ ریال ، شهرداری تازه کند = ۱۳۶/۳۶۶/۲۸۰/۲ ریال ، روستاهای دارای دهیاری = ۳۸۲/۴۹۶/۴۸۰/۲۸ ریال و روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری هم ۹۴۱/۹۷۱/۸۱۶/۹ ریال می باشد.

توحیدی تصریح کرد: در مجموع شهرداری پارس آباد ۱۱۵ میلیارد ریال از محل ارزش افزوده در سال ۹۶ و ۷ ماهه سال ۹۷ از سیستم مالیاتی شهرستان پارس آباد دریافت کرده است که این رقم نقدی و هر سه ماه یکبار بطور متوالی پرداخت می شود.

 

 

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 875
  • بازدید دیروز: 405
  • کل بازدیدها: 1956537
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي