۱۲:۲۸:۵۳ - شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶
رنجنامه مرزداران غیور مغان از غارت حق آبه شان به ساحت مبارک رهبر ایران
جهان را صاحبی باشد خدا نام کزو شوریده دریا گیرد آرام

 
ارس رسا – از خاطر عاطر مقام معظم رهبری بگذرد،

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته،

آقاجان،
کسانی که با منتهای نادانی و بلاهت، هزاران مشکلاتی را برای کارون، برای زاگرس نشینان عزیز، برای چهار محالیان صبور و برای خوزستانیان گرامی ایجاد کرده اند، کسانی که با حماقت مشوه به خیانت، زبرجد و گوهر میلیون ساله ارموی را خشکیده اند و مردم خردگرای تبریز را در گرداب طوفان نمکی گرفتار کرده اند، اینک دست تطاول به دشت مغان و رودخانه ارس دراز کرده اند و قصد نابودی سرزمین دلیران و پهلوانان و مرزبانانی را دارند که در هر لحظه آماده اند به یک فرمان حضرت عالی، دمار از روزگار آنها در آورند!

مرزنشینانی که به تعبیر آن وجود نازنین به پاسداران ناموس وطن شهره شده اند. در ریشه هر بوته ای، خون شهیدی جاری است!

بلی آقاجان!
شفاف می گوییم از وقتی که با حضورتان در اردبیل و مغان، اعلان فرمودید که: شما مردم استان اردبیل و شما عشایر بودید که با روی کارآوردن دولت صفوی، ایران مقتدر و یکپارچه را بنیان نهاده اید و تشیع و اسلام ناب محمدی (ص) را در سراسر ایران گسترش و تعمیم دادید!

با وجود خدمات امنای دولت و ملت در منطقه و استان، دستان ستمگری مشغول نابودی و قطع شریان حیات مغان و استان اردبیل شدند. تا نگذارند شیرینی و حلاوت نیات و عنایت حضرتعالی و نظام ولایی در خطه شهدای مرزدار، به کام فرزندان این شهدای تاریخی بنشیند!

آقاجان،
فرزندان مرزنشین شما، با دلی شکسته و محزون از این همه جفایی که بر سر آب کشور آمده است، با قلبی مالامال از عشق به میهن اسلامی ایران، دست التجا به دامن بلند شما یازیده اند، اطمینان داریم که با نهیب حیدری شما، بساط این نامردیها جمع خواهد شد و هر کدام از این نامردان، تسلیم دادگاهی خواهند شد تا کسی را دگرباره زهره آن نباشد که مرزنشینان تابع اوامر کاشف الغطاء، صاحب ریاض، صاحب کفایه ، امام راحل و حضرت عالی را دوباره بیازمایند!

آقاجان،
در این سرمای زمستانی، فرزندان شما، در غم از دست دادن سرزمینهای آبا و اجدادی خود، غصه دار حرمان روزی خانواده و آوارگی ناشی از ویرانی دشت مغان، در اقصای میهن هستند، میدانیم که هیچ گاه اجازه نخواهید فرمود، نگین و شریان آبادانی مغان به ویرانی مرزها مبدل شود و خون زندگی در رگهای آراز بخشکد.

آقاجان،
امروز جمعه است، در این بعد از ظهر دلتنگی، غصه دل با شما می گوییم، چون فریادرس دیگری نداریم، اجازه دیدار فرمایید تا به تماشای صورت مبارک، دلهایمان تشفی یافته و غم دل از نامردمی ها با شما باز گوییم.

فرزندان مرزدار شما در دشت مغان
و کناره های رودخانه آراز و اردبیل
علمداران و سربازان به فراز آمده از
روح و غیرت ۲۰۰ هزار شهید مرزدار

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 2044
  • بازدید دیروز: 2585
  • کل بازدیدها: 2031079
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي