3:11:25 - دوشنبه 1 ژانویه 2024
قانون جدید مجلس برای نیرو‌های مدارس غیردولتی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) قانون جدید برای نیرو‌های استخدامی، تصویب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا به نقل از  ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در ادامه بررسی جزییات گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره طرح اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، ماده ۱۳ این طرح را به تصویب رساندند.

بر اساس ماده ۱۳ این طرح، در ماده (٢۴) قانون، عبارت «صرفاً به عنوان مدیر مدرسه تا سقف سه سال متوالی یا متناوب و قابل تمدید صرفا تا یک سال برای هر فرد»، جایگزین عبارت «به عنوان مدیر و معاون»می شود.

بر اساس ماده ۲۴ قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، مأموریت مستخدمان وزارتخانه ها، مؤسسات دولتی، سازمان‌های وابسته به دولت و مؤسساتی که شمول قانون بر آن‌ها مستلزم ذکر نام است و نهاد‌های انقلاب اسلامی دارای سابقه آموزشی، به مدارس غیردولتی بنا به تقاضای این مدارس و موافقت دستگاه ذی ربط با رعایت قوانین و مقررات مربوط به عنوان مدیر و معاون امکان پذیر است.

حقوق و مزایای مستمر این افراد حسب توافق دستگاه اجرائی ذی ربط با مدرسه غیردولتی توسط این مدارس یا دستگاه مذکور قابل پرداخت است. سابقه خدمت در مدارس غیردولتی از لحاظ گروه، رتبه، پایه، درجه یا هر عنوان مشابه دیگر و بازنشستگی و وظیفه طبق مقررات جزء سوابق دولتی آنان منظور می‌شود.

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 266
  • بازدید دیروز: 2514
  • کل بازدیدها: 5113382
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي