۱۰:۲۱:۴۹ - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
نشست احزاب و گروههای سیاسی در شهرستان پارس آباد برگزار شد
به گزارش ارس رسا ؛ جلسه احزاب و گروههای سیاسی شهرستان پارس آباد با معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل برگزار شد.

به گزارش ارس رسا ؛ جلسه احزاب و گروههای سیاسی شهرستان پارس آباد با معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل برگزار شد.

جلسه دبیران احزاب و گروههای سیاسی در شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل ،مدیر کل امور سیاسی ،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ،فرماندار پارس آبا ،معاونان فرمانداری و بخشداران و دبیران احزاب شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار گردید.
فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه ضمن خیر مقدم به میهمانان استانی و شهرستانی دبیران احزاب ،بخشداران و سایر حضار از مساعدت و همکاری و کمک دبیران احزاب در تمامی زمینه ها ابراز رضایت کرد و گفت: با وجود اینکه دبیران برخی حزب ها در برخی موارد از موضوعات لاینحل مربوط به مسائل و مشکلات سیاسی و اجتماعی گلایه مند بوده اند اما با اینحال همواره حامی دولت بوده اند.
ماریا موسوی مدیر کل امور سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل نیز ضمن عرض خیر مقدم و ارزوی توفیق برای دولت و حامیان دولت از فرماندار و دست اندرکاران این جلسه تشکر کرد و گفت: دبیران برخی احزاب و حامیان دولت ارتباط مستمر با اداره کل سیاسی استانداری نداشته و مسائل و مشکلات شهرستان را انتقال یا مورد نقد و بررسی و پیشنهاد قرار دهند.
موسوی تصریح کرد: دولت همواره و در هر شرایطی از دبیران و اعضای حزب ها حمایت کرده و پشتیبان آنان در مسائل مختلف خصوصا سیاسی و موضوعات مرتبط میباشد.
ندایی معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل از وسیع بودن حوزه معاونت سیاسی سخن گفت و تاکید کرد: ارتباط کاری نزدیکی میان امنیت و سیاست وجود داشته و این دو حوزه از همدیگر تفکیک ناپذیرند.
وی همکاری و همدلی بین مدیران ادارات در جهت رفع موانع را موجب ارتقاء دولت و حامیان آن دانست و گفت: این ارتباط باید هر چه بیشتر تحکیم و تقویت شود.
ندایی به خبر استاندار در خصوص ساخت جایگاه سوخت و همچنین جایگزینی فرودگاه پارس آباد به جای اردبیل درمواقع ضروری و غیرممکن اشاره کرد و افزود: جایگزینی فرودکاه پارس آباد به جای فرودگاه اردبیل در مواقع ضروری و غیرقابل بهره برداری یک خبر خوشحال کننده می باشد.
معاون استاندار اردبیل از فرماندار پارس آباد خواست ضمن کمک و همکاری تنگاتنگ به شهرداری پارس آباد در راستای عمران و آبادانی شهر در مواقع لزوم،خواستار حمایت از حامیان دولت تدبیر و امید و دبیران احزاب در این شهرستان شد.

تازه های خبر
آمار وبسایت
  • بازدید امروز: 535
  • بازدید دیروز: 1408
  • کل بازدیدها: 2882726
وب لوکس موسسه خیریه آرزو وب لوکس وب لوکس وب لوکس وب لوکس
چندرسانه اي